fbpx

Particle O nás Objavte World Agency

Kto sme a čo robíme ?

Sme skupina špecialistov v oblasti obchodovania na burze s niekoľkoročnými skúsenosťami a overenými výsledkami.

Členovia nášho tímu sa venujú analýzam a obchodovaniu na rôznych burzových platformách.

O nás

Spoločnosť World Agency je zameraná na sprostredkovanie presných obchodných signálov našim klientom, pomocou ktorých sa šanca na uzavretie úspešných obchodov rapídne zvyšuje. World Agency je spoločnosť, ktorá Vám poskytne všetky potrebné informácie pre obchodovanie na burze.

Zarábanie obchodovaním na finančných trhoch je jedinečný spôsob ako si privyrobiť, alebo sa tomu venovať naplno a vytvoriť si stály príjem

Podľa oficiálnych štatistík 80% retailových účtov je v strate a prichádza o svoj kapitál. Našim hlavným cieľom je toto riziko minimalizovať a maximalizovať profity všetkých našich klientov. Z dlhodobého hľadiska sú naše “signály” profitové, ale pri obchodovaní na burze sa treba pripraviť na všetko. Hovorí sa, že nikdy by sa nemalo investovať viac, ako ste pripravený stratiť. My vám môžeme garantovať profesionálny prístup a záruku, že naše výsledky a služby každým dňom zlepšovať.

Ako na to?

Pokiaľ sa rozhodnete prihlásiť, po zaplatení pomocou platobnej brány Vám následne bude vystavená a zaslaná faktúra v elektronickej podobe na email, ktorý zadáte na pokladni na našej web stránke.

Po prijatí platby Vás budeme kontaktovať a vysvetlíme Vám podrobný proces ako uzatvárať obchody pomocou signálov od World Agency.

Čo potrebujete pre obchodovanie na FOREX burze ?

01.ČLENSTVO

Vyberte si jeden z našich balíkov. Po vybratí balíka uhradíte členstvo tu.

02.APLIKÁCIA TELEGRAM

Stiahnuť si aplikáciu Telegram, kde prichádzajú signály vo VIP skupine.

03.REGISTRÁCIA U BROKERA A DEPOZIT

Zaregistrovať sa u brokera (linky najdete v telegramových skupinách).
Poslať na svoj účet depozit od 300 €.

04.APLIKÁCIA METATRADER

Stiahnuť si aplikáciu MetaTrader4, kde prebiehajú samotné obchody

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak